KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17518014

nr 1751 8014

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Hed. Signerad, daterad -90. Olja på pannå, 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 25x33

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:00:49

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning